Skup nieruchomości – mieszkania, domy

Coraz więcej właścicieli mieszkań czy domów jednorodzinnych decyduje się na sprzedaż swojej nieruchomości firmom skupiającym zarówno domy, jak również mieszkania czy działki. Na 100 procent jest to rozwiązanie, które odznacza się szybką finalizacją transakcji. Jeśli wystawiamy ogłoszenia w internecie, to powinniśmy być przygotowani na bardzo długie oczekiwanie na klienta, który będzie w stanie zapłacić nam kwotę, która będzie dla nas satysfakcjonująca.

Przy tym powinniśmy się liczyć z tym, że przyjdzie nam odbierać wiele telefonów, jak również odpisywać na zapytania wysyłane przez klientów, którzy na przykład chcą się tylko zorientować, a nie są tak faktycznie zainteresowani ofertą. Stąd też zdecydowanie coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z usług firm skupujących nieruchomości.
Jak wygląda skupowanie nieruchomości?
Jeżeli jesteśmy zainteresowani taką ofertą firmy, to musimy zgłosić chęć sprzedania mieszkania albo domu za pomocą wypełnionego właściwie formularza, który dostępny jest na internetowej stronie firmy, która zajmuje się profesjonalnym skupem nieruchomości, takich jak mieszkania czy działki. Taki formularz wymaga od nas podania kluczowych informacji na temat nieruchomości, a zatem jej lokalizacji, wielkości podanej w metrach kwadratowych, jak również informacji dotyczących stanu technicznego, czy posiadanych udogodnień takich jak tarasy, balkony czy miejsca postojowe. Trzeba zaznaczyć, że skup nieruchomości Kraków to możliwość sprzedania zarówno mieszkania w dobrym stanie technicznym, jak także takiego z drobnymi usterkami a także w złym stanie technicznym, czyli przeznaczonego do generalnego remontu. A przy tym, możemy również sprzedać nieruchomość, która jest zadłużona, a więc nieruchomość z komornikiem, którą bardzo ciężko sprzedać jest komuś innemu. Jest to zatem rozwiązanie bardzo korzystne, z którego korzysta wiele osób, które przede wszystkim chcąc szybko pozbyć się nieruchomości i otrzymać gotówkę do ręki. Z całkowitą czyli stu procentową pewnością skup mieszkań Kraków to szybka usługa, która przebiega przy minimum formalności. Co więcej, pracownicy skupu oferują także pomoc przy kompletowaniu dokumentów, które są potrzebne przy finalizacji transakcji. Co za tym idzie, skup nieruchomości Kraków to usługa kompleksowa skierowana do osób prywatnych oraz firm.

Zobacz więcej: skup nieruchomości Kraków.

Możesz również polubić