Niezapomniane wakacje w Indonezji

Podróż poślubna na Bali

Według statystyk, z roku na rok Mieszkańcy polski coraz chętniej inwestują swoje środki finansowe w zagraniczne, egzotyczne wakacje. Popularne kierunku znajdujące się w Europie , a oprócz tego w Afryce Północnej już dawno nam się znudziły i szukamy wspaniałej przygody w egzotycznym miejscu. Jeśli marzą wam się de facto rajskie wakacje, to warto pomyśleć nad Indonezją.

Jest to kraj niesłychanie bogaty kulturowo, który zachwyci was ogromną ilością ciekawych zabytków i przede wszystkim różnorodnością. W Indonezji idealnie odnajdą się osoby uwielbiające poznawać kulturę i historię danego kraju , a ponadto miłośnicy rajskich plaż. Jeśli zatem prawdziwy, azjatycki kierunek od dawna był waszym marzeniem, to warto zdecydować się na niewyobrażalnie ekscytujące wakacje w Indonezji. Na pewno będziecie pod wrażeniem różnorodności tego miejsca i ani na chwilę nie będziecie się nudzić.
Indonezja posiada nieprawdopodobnie bogatą kulturę starożytną, więc na jej wyspach znajdziecie wiele wspaniałych świątyń. Na standardowej liście zabytków do odwiedzenia znajdziecie mnóstwo pozycji, zatem warto przygotować się na w wielu przypadkach podróżowanie między wyspami. Każda eskapada na sąsiednią wyspę da wam możliwość podziwiania przepięknej, turkusowej wody. Flora w Indonezji jest de facto niesamowita, zwłaszcza w połączeniu z turkusowym wybrzeżem. Z każdej strony będziecie was nawoływała znakomita plaża, przez którą nieraz będziecie mieli ochotę porzucić zwiedzanie na rzecz całodziennego wylegiwania się na leżaku pod parasolem. Dla wielu ludzi Indonezja jest perfekcyjnym miejscem na spędzenie dwóch tygodni na rajskiej plaży w dość niskich kosztach. Ceny w Indonezji są dość niskie, co najmniej kilkakrotnie niższe, niż nad polskim Bałtykiem. Najdroższą kwestią jest zdecydowanie bilet lotniczy, za który będziecie musieli dość sporo zapłacić. Reszta podróży okaże się jednakże dość tania i praktycznie w cenie biletów lotniczych będziecie mogli spędzić dwa tygodnie w tym wspaniałym miejscu. Jeżeli już zatem poszukiwaliście ciekawego, egzotycznego i bajecznie ekscytującego kierunku wakacyjnego, to warto wybrać się do Indonezji. Na pewno będą to magiczne i pełne przygód wakacje, które będziecie z uśmiechem na ustach wspominali przez kilka następnych lat.
Sprawdź tutaj: https://duabenua.com/pl/.

Możesz również polubić