Kompleksowe usługi adwokackie

Potrzebna pomoc prawna

Stojąc przed ślubnym ołtarzem wielu z nas woli spędzić kompletne życie z ukochaną osobą. Na nieszczęście życie pisze nam bardzo różnorakie scenariusze i po kilku albo dosłownie kilkudziesięciu latach postanawiamy pójść w dwie, w pełni przeciwne drogi. Małżeństwa o długim stażu dysponują zwykle bardzo sporym, wspólnym majątkiem, którego podzielenie nie będzie łatwym celem.

Jeżeli zatem posiadacie dosyć pokaźny wspólny majątek, a wasza ukochana osoba na pewno będzie o niego zaciekle walczyć, to warto zainwestować własne środki finansowe w odpowiedniego prawnika. Adwokat Nowy Sącz będzie wam potrzebny już na etapie sprawy rozwodowej. Według obowiązujących w Polsce przepisów, rozwód z orzeczeniem o winie pozwala na zgarnięcie znacznie większej części wspólnego majątku. O ile więc nie udało wam się zyskać rozwodu za porozumieniem stron, to warto już na tym etapie zainwestować swoje pieniądze w dobrego adwokata. Doświadczony prawnik Nowy Sącz w swoim życiu prowadził już wiele trudnych spraw rozwodowych, z których udało mu się wyjść zwycięsko. Posiadanie adwokata jest dosłownie niezbędne, jeżeli druga strona zdecydowała się też na taką inwestycję. Z swoją prawie że byłą żoną albo mężem uda wam się zmierzyć w sądzie, niemniej jednak nie z doświadczonym adwokatem. Jeżeli nie będziecie też posiadali odpowiedniego reprezentanta, to na nieszczęście już na starcie możecie się spodziewać przegranej sprawy.
Pozytywny wynik rozprawy rozwodowej w dużym stopniu ułatwi wam kolejny proces, czyli podział majątku. Tutaj adwokat Nowy Sącz także będzie wam niezbędny, by prawidłowo przeprowadzić wycenę posiadanego majątku. Naprawdę możecie się zdziwić, jak rozbieżne są wyceny wykonywane przez różnorakich rzeczoznawców. O ile więc zależy wam na znacznym zaniżeniu wartości waszego wspólnego majątku albo pewnej jego części, to prawnik bez problemu załatwi wam odpowiedniego rzeczoznawcę. Na rynku znajdzie się również wielu profesjonalistów słynących z zawyżania cen. Oczywiście nie jest to żadna nieuczciwa praktyka, wyłącznie po prostu różny charakter rzeczoznawców. Niektórzy z nas posiadają talent do zaniżania wszystkich cen, jednak inni zakładają z góry większe kwoty. Rzeczoznawca też jest człowiekiem, zatem w każdym momencie będzie posiadał tendencję w jedną albo w drugą stronę.
Sprawdź również informacje na stronie: Adwokat Nowy Sącz.

Możesz również polubić