Import aut z usa

Jeżeli myślimy o kupnie auta ze Stanów Zjednoczonych, to ze stuprocentową pewnością warto korzystać z oferty firmy, która oferuje kompleksową pomoc w tym zakresie. Warto dodać zatem o tym, że jest to pomocy dotycząca nie tylko importu, niemniej jednak także licytowania wybranego przez klienta egzemplarza. Firma americar para się więc profesjonalną pomocą skierowaną do klientów indywidualnych oraz biznesowych, która tyczy się licytowania na aukcjach w Stanach Zjednoczonych wybranych marek aut, jak również importowania tych pojazdów pod wskazany przez klienta adres.

Należy pamiętać o tym, że jest to usługa realizowana nie tylko kompleksowo, ale również osobiście dobrze dopasowana do konkretnego klienta a także jego potrzeb oraz zaleceń.
Import samochodów ze Stanów Zjednoczonych – co powinno się wiedzieć?
Na początku powinno się zaznaczyć, że taki import aut z usa to usługa realizowana w pełni specjalistycznie, a więc wybrany oraz wylicytowany samochód zostanie dostarczony klientowi pod wskazany przez niego adres. Jeżeli już zatem chcemy korzystać z takich usług, to w pierwszej kolejności musimy skontaktować się z firmą i określić jakiego samochodu szukamy. Pracownicy firmy znajdą jednakowyochód, następnie pomogą nam w licytacji. Warto dodać także o tym, że wybrany przez nas samochód zostanie w bardzo dokładny sposób sprawdzony, a więc w głównej mierze zostanie sprawdzona jego historia, jak także wersja wyposażenia. Należy wspomnieć również o tym, że samochody z USA na prawdę często są o wiele tańsze niż te pochodzące z rynku europejskiego, w pewnych sytuacjach różnica sięga wręcz kilkudziesięciu procent. W dodatku, bardzo często samochody pochodzące z rynku amerykańskiego są dużo lepiej wyposażone, jak również lepiej utrzymane i całkiem dobrze serwisowane. A przy tym, można w prosty sposób sprawdzić historię, a więc na przykład czy uległy jakiś poważnym wypadkom czy również stłuczkom. W dodatku, americar to również firma, która zajmuje się doradztwem, a zatem pomoże nam w wybraniu dobrego auta dopasowanego do naszych potrzeb. Usługi obejmują także weryfikację historii samochodu, jak również wycenę samochodu. W dodatku, możemy także liczyć na pomoc w zakresie licytowania, jak również załatwiania wszelkich formalności związanych z importem. Nie jest zatem zaskoczeniem, że coraz więcej osób korzysta z usług takich firm.

Źródło: import aut z usa.

Możesz również polubić