DBK system telematyczny

By podnosić rentowność oraz sprawność realizacji obowiązków w firmie, zdecydowanie warto skorzystać z przyszłościowych rozwiązań, np takich jak dedykowane oprogramowania. Warto pamiętać o tym, że o ile chodzi o branżę transportową to zadania związane z zarządzaniem flotą aut są bardzo wymagające, stąd też świetnym rozstrzygnięciem będzie DBK telematyka floty. Trzeba tutaj wyjaśnić, że jest to system telematyczny, który powstał w oparciu o najnowsze technologie, dzięki czemu daje możliwość efektywne zarządzanie flotą, niemniej jednak także nierzadko pracy kierowców.

Pamiętajmy także o tym, że taki system dobrze sprawdza się w przypadku firm transportowych dysponujących zarówno flotą aut ciężarowych, niemniej jednak także dostawczych czy też aut takich jak cysterny a także naczepy.
Nowoczesna tematyka floty – co warto wiedzieć na ten temat?
Oprogramowanie telematyczne to przede wszystkim skuteczne narzędzie, które pozwoli właścicielowi firmy transportowej czy również managerowi administrowanie flotą, ale też kontrolowanie czasem pracy kierowców. Powinno się wspomnieć się o tym, że DBK telematyka floty to głównie sposobność korzystania z wygodnej a także prostej w obsłudze aplikacji, która daje możliwość między innymi na lokalizację pojazdu na mapie. W związku z tym przedsiębiorca cały czas będzie mógł monitorować postępy transportu, a zatem też zadbać o to, by towar dotarł na czas do odbiorcy. Warto wspomnieć także o tym, że taki system umożliwia na monitorowanie w czasie prawdziwym parametrów technicznych pojazdu jak także związanych z ekonomiczną jazdą. A przy tym, DBK telematyka floty to też pobieranie danych pochodzących z tachografu jak również z karty kierowcy. Co najbardziej istotne informacje o usterkach czy również awariach w pojeździe są przekazywane do właściciela firmy w postaci automatycznych powiadomień. Prócz tego można również korzystać z funkcji, która polega na przekazywaniu informacji o awarii do autoryzowanego punktu serwisowego. Dzięki temu, można jak najszybciej zamówić konieczne części zamienne, tak by usługa naprawy została utworzona w możliwie najkrótszym czasie, a pojazd mógł kontynuować wyprawa. Nie ulega zatem wątpliwości, że taki system telematyczny to głównie sprawne administrowanie firmą transportową.

Sprawdź: chyba już nie ma floty bez telematyki.

Możesz również polubić