Polecany psychiatra w Szczecinie

Polecany psychoterapeuta w Szczecinie

W życiu każdego z nas mogą zdarzyć się trudne chwile, przez które nie będziemy wstanie prowadzić zwykłego życia. Najczęściej jest to zdrada ukochanego partnera albo śmierć bliskiej nam osoby. Pogodzenie się ze stratą ukochanej osoby jest niezwykle trudne.

O ile nie potraficie wyobrazić sobie dalszego życia bez ukochanej osoby, to warto skontaktować się ze specjalistą. Odpowiedni psychiatra Szczecin pomoże wam spokojnie przejść przez żałobę i powolutku wyleczyć z depresji. Walka o odzyskanie danej radości z życia bez wątpienia nie będzie prosta i będziecie musieli spędzić sporo godzin w gabinecie specjalisty. Powolutku jednak, wraz z psychologiem zaczniecie znów pozytywnie spoglądać w przyszłe lata i z radością wyczekiwać kolejnego dnia.
Psychoterapeuci codziennymi walczą nie tylko i wyłącznie z żałobą, ale też z ciężkimi traumami. O ile zatem czujecie, że oczywiste wydarzenia z przeszłości cały czas oddziału na waszą teraźniejszość, to warto wybrać się do psychologa. Wbrew pozorom takich wydarzeń jest co niemiara i nie zawsze muszą nam one wydawać się bardzo tragiczne. Na przykład wiele dzieci rozwodników ma problem w uwierzenie w stały, związek na całe życie. Wielu z nich ma obawy przed pełnym zaufaniem dla partnera, ciągle obawiając się zdrady. Jest to niestety dość niebezpieczna sytuacja w związku, która buduje dystans pośród partnerami. Dodatkowo dzieci rozwodników najczęściej nie są skore do walki o swój związek. Każdą przeszkodę traktują jako odpowiedni powód do rozwodu niszcząc to, co budowali przez ostatnich kilka lub kilkanaście lat. Jeżeli więc posiadacie problem z pełnym zaufaniem dla partnera, to warto udać się na indywidualną terapię lub w parze. Psychoterapeuta Szczecin pomoże nauczy was bezgranicznie ufać dla drugiej osoby. Dzięki terapii wasz partner będzie wstanie zrozumieć wasz problem i w końcu dowie się, że wasz dystans nie jest spowodowany brakiem silnych uczuć. Na nieszczęście zdecydowana większość związków rozpada się z powodu braku szczerości oraz pełnego wyzwania uczuć. W większości przypadków sami do końca nie znamy swoich uczuć, dlatego tym bardziej nie jesteśmy wstanie ich prawidłowo wyrazić. Warto zatem wybrać się na wspólną terapię, ażeby w końcu wyjaśnić wszystkie istniejące niedopowiedzenia.
Zobacz również: psychoterapeuta szczecin.

Możesz również polubić