Przepiękna czekoladowa fontanna

Wyjątkowa atrakcja

Wraz ze zbliżającym się terminem ślubu warto zastanowić się nad zainwestowaniem swoich środków inwestycyjnych w ciekawe atrakcje weselne. Obecnie na modnych weselach można spotkać nie tylko dobrą muzykę, ale też sporo dodatkowych atrakcji. Do najpopularniejszych należą atrakcję związane z wynajęciem fotobudki lub jedzeniowe.

Może zainwestować własne środko finansowe w specjalne stoisko do przyrządzania tatara mięsnego i rybnego lub w sushi mastera. Dla łasuchów urządzających eleganckie przyjęcie doskonałą atrakcją będzie czekoladowa fontanna. Wbrew pozorom wynajęcie takiej atrakcji nie jest wcale niesamowicie kosztowną inwestycją. Mając na uwadze obowiązujący cennik wszystkich usług dotyczących wesela będziecie na pewno zaskoczeni, jak niewiele należy zapłacić za posiadanie przepięknej fontanny czekoladowej na waszym przyjęciu weselnym.
Fontanna czekoladowa jest dostarczana do klienta wraz z owocami lub bez nich. W sytuacji wynajęcia fontanny czekoladowej wraz z owocami musicie się liczyć ze znacznie wyższym kosztem całej inwestycji. Za zakupienie, obranie, pokrojenie i eleganckie ułożenie owoców na talerzach firmy zajmujące się wypożyczaniem czekoladowych fontann karzą sobie dosyć słono płacić. Warto więc najpierw porozmawiać z posiadaczem sali weselnej albo wynajętą firmą cateringową na temat przygotowania pokrojonych elegancko owoców do fontanny czekoladowej. Specjaliści przygotowujący wasze weselne przyjęcie na pewno zaoferują za tą usługę znacznie niższą cenę, niż wypożyczalnia czekoladowych fontann. W samą czekoladową fontannę na pewno warto zainwestować własne środki finansowe. Jest to niewiarygodnie efektowna atrakcja weselna, która na pewno przypadnie do gustu dla wszystkich waszych weselnych gości. W końcu kto z nas nie miałby ochoty na zjedzenie przepysznych, świeżych owoców zamoczonych w słodkiej czekoladzie. Czekoladowa fontanna Kraków posiada na nieszczęście jeden minus. Bardzo trudno jest odgonić od niej najmłodszych gości weselnych, którzy nagle staną się największymi wielbicielami świeżych owoców na świecie. Rodzice małych gości weselnych na pewno będą pod ogromnym wrażeniem, ile owoców umieją zjeść ich marudne pociechy, o ile jedynie zostaną one oblane słodką czekoladą.
Warto zobaczyć: fontanna czekoladowa Kraków.

Możesz również polubić